Sparing w niedziele!!

W najbliższą niedziele tj. 09.08.2015r., nasz zespół podejmie na własnym boisku w kolejnym meczu kontrolnym przed sezonem na poziomie B-Klasy, zespół LZS Mewa Goliszów, który występuje na identycznym poziomie rozgrywek co nasz LZS Niemstów/Siedlce. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 17.00. Zbiórka zawodników godzina 16.00 na boisku w Siedlcach.Godzina meczu może ulec zmianie, związanej z upałami jakie obecnie nam towarzyszą, możliwa jest późniejsza godzina spotkania.

Obecność wszystkich zawodników obowiązkowa!!

W poprzednim meczu sparingowym, nasz nowy zespół pokonał dość pewnie Unię Miłoradzice (5:1), nasi przeciwnicy przyjechali w okrojonym składzie, a nasz LZS zagrał udane zawody i zasłużenie odniósł zwycięstwo z zespołem A-klasowym.