Nowa drużyna = nowe możliwości!!

Sezon 2014/15 skończył się już dawno, jak wiadomo dla naszego zespołu to były najgorsze rozgrywki w historii, bo ostatnie pod szyldem Platan Siedlce, nasza drużyna trapiona kontuzjami oraz licznymi odejściami zawodników zrezygnowała z dalszej gry mimo liderowania w grupie. Niestety nie w naszej drużynie też źle się działo, takim zespołem był zespół Victorii Niemstów, która od kilku lat nie może wydostać się z ostatnich miejsc w rozgrywkach. Obie te sytuacje tworzą coś nowego, czyli nowy zespół, który będzie nosił nazwę LZS Niemstów/Siedlce, nowa drużyna, jest dużą nadzieją i szansą na pozytywne wyniki sportowe, połączenie dwóch drużyn na pewno stworzy ciekawą mieszankę zawodników i nie raz udowodnią oni, że można uprawiać sport i czerpać z tego przyjemności. Mecze naszego LZS-u odbywać się będą w Siedlcach. Nasz zespół do rozgrywek ligowych został przydzielony do drugiej klasy B w OZPN Legnica, niebawem więcej informacji na temat terminarzu i naszych rywali w lidze.

Przygotowania i zgrywanie drużyny rozpoczynamy już od najbliższej soboty tj. 01.08.2015 roku sparingiem z A klasową Unią Miłoradzice, spotkanie to rozpoczniemy o godzinie 17.00 na naszym boisku w Siedlcach!! Obecność wszystkich zawodników obowiązkowa!! Zbiórka godzina 16.00 na boisku!!

Po meczu sparingowym odbędzie się grill !!